Uudised

Rannarootsi Muuseum kutsub Vastlatrallile ja Vanasadama turule 2022

Rannarootsi Muuseum kutsub Vastlatrallile ja Vanasadama turule 2022

Rannarootsi Muuseum kutsub Vastlatrallile ja Vanasadama turule

 

Laupäeval, 5. märtsil 2022 kl 12-14 ootab Rannarootsi muuseum kõiki külla, Sadama 32, Haapsalu.

 

Kõlab elav muusika Enrik Visla esituses, kuuleme lõõtspilli, karmoškat ja laulu. Lastele on lõbusad tegevused ja toredad külalised. Soojendab suur lõke.

Vabaõhukohvik ja kuum supp.

Turg, kust saad osta head toidukraami ja muud head, paremat. Kohal on Maire koduleivad Dirhamist, on seemnetega leiba ning küüslaugu-seemne leiba, karulaugumääre, mesi.  Hoidised Riinalt müüb suures valikus koduseid hoidiseid igale maitsele, mitut mekki mulgikapsaid, maksapasteeti ja küpsetatud maksapasteeti ja suures valikus kalatooteid. Müügil on ka tuntud ja hinnatud Aimi äkiline räim. Raudale talu letilt leiad glögi ja Eesti õunu jm.  Le Soleil Ja Jää müügiletil on Prantsuse käsitöö veinid ja kvaliteetsed vahuveinid, Nõmmiku talu meierei juustud ning Kloksismokehouse külmsuitsu lõhet, forelli, lisaks purgid  külmsuitsu lõhe konjaki ja meega  tarrendis, praetud kohafilee mahedas marinaadis, külmsuitsu forell tarrendis, Hiidkreveti- Chevice.  Vanasadama turult leiad ka käsitööd. Taimi Kudumid pakub laias valikus villaseid sooje käpikuid, mütse ja sokke. Ja turul on palju muud head. On õnneloos, kus iga loos võidab. Ja Rannarootsi muuseumi muuseumipoes on suures valikus neljapäevamemmede käsitööd, vilditud susse, telgedel kootud vaipu, muuseumi meeneid, sepiseid, kadakast võinuge, ehteid, keraamikat, häid raamatuid, cd plaate jpm. 

 

Üritus on tasuta, vabas õhus. Tule tervena. Hoia vahet.

 

Üritus toimub koostöös heade toetajate ja partneritega: Haapsalu linn, Politsei- ja Piirivalveamet, Lääne-Eesti Vabatahtlik Reservpäästerühm, Müristajad MC, Q Catering, Lääne Elu.

 

Muuseumi facebooki lehel on turueelsel nädalal ka toredad jagamismängud, millega on võimalik võita häid auhindu. Hoia silm peal. Muuseumi fb lehe leiad https://www.facebook.com/aiboland.ee

 

* Juhul kui soovid tulla müüma, siis kirjuta meile  info@aiboland.ee

 

Tere tulemast!

 

Rannarootsi Muuseumi pere

www.aiboland.ee