Uudised

Rannarootsi muuseum kutsub Vanasadama turule ja vabaõhukohvikusse, 8. oktoobril

Rannarootsi muuseum kutsub Vanasadama turule ja vabaõhukohvikusse, 8. oktoobril

Olete kõik oodatud külla laupäeval, 8. oktoobril 2022 kl 12-15, mil muuseumiõu täitub mõnusa turusuminaga.

 

Muuseumipere peab vabaõhukohvikut, kus saab nii soolast kui magusat. Menüüs on kalasupp ja pannkoogid ning muud head.

 

Vanasadama turu müügiletil on mitme kandi värske mesi.  Koduleib seemnete ja küüslauguga. Laias valikus talukaupa. Hoidised. Glögi. Õunad, pirnid. Lepasuitsuliha ja suitsukana. Uued bio veinid Prantsusmaalt. Sinihallitusjuust. Kohal on ka kaks puukooli:  Luige Puukool Pärnumaalt Võistest ja Külli Kambeki puukool Viljandimaalt Pollist. Müügil on hortensiad ning viljapuude ja marjapõõsaste istikud. Saab end registreerida personaalsele konsultatsioonile ning võetakse vastu tellimusi taimedele. Müügil tulbisibulad. Ka mitme meistri käsitöö (kindad, sokid, mütsid, sallid), punutud korvid, raamatud. Ja kindlasti on lisaks palju muud toredat turukaupa.

 

Turul on õnneloos, kus iga loos võidab.

 

Soovist tulla ise ka Vanasadama turule müüma, palume kirjutada  info@aiboland.ee

 

Rannarootsi muuseum on tagalahe kaldal, Sadama 32, Haapsalus. Alates septembri algusest oleme avatud talvise graafiku kohaselt: T-L kl 10-16. Rannarootsi muuseumipoes on suures valikus neljapäevamemmede käsitööd, vilditud susse, telgedel kootud vaipu, muuseumi meeneid, sepiseid, kadakast võinuge, ehteid, keraamikat, häid raamatuid, cd plaate jpm.

 

Turueelsel nädalal on muuseumi facebooki lehel mitu loosimängu.

 

On suur rõõm, et vanasadama turu ajal toimuvad muuseumis ka hiiukandle tunnid, nii algajatele kui ka edasijõudnutele, õpetaja Liisa Koemets-Bastida juhendamisel. Oma pillimängu huvist andke palun eelnevalt teada lydia@aiboland.ee 

 

Rannarootsi muuseum elab!!! 

Rõõmsa kohtumiseni Rannarootsi muuseumis 8.10!

 

Rannarootsi muuseumi pere

www.aiboland.ee

jälgi meid facebookis @aiboland.ee