Uudised

Tule ja rända Rannarootslaste radadel!

Tule ja rända Rannarootslaste radadel!

Kõik on lahkesti palutud laupäeval, 11. juulil 2020 kodusele üritusele "Rannarootslaste radadel". Rannarootsi muuseumi direktor Ülo Kalm ja abikaasa Lii avavad sel päeval külalistele oma kauni koduaia.

Haava talu kutsub külla.

 

kl 13-19 on avatud vabaõhukohvik, kus pakutakse rannarootslaste maitseid - nii soolast, kui magusat.

kl 15-16.15 on toetuskontsert Rannarootsi Muuseumi merekeskuse heaks. Esineb ansambel Naised Köögis. Haava talus astuvad nad üles koosseisus: Kristiina Ehin, Sofia Joons ja Katrin Laidre.  Muusikat naudime pehmel muruvaibal istudes, võta kaasa istumisalus. Eakamatele külastajatele, kellele murul istumine on raskendatud, on ka mõned pingid.

 

Kontserdipiletite eelmüük on Rannarootsi muuseumis, Sadama 32, Haapsalu. Muuseum on avatud T-L kl 10-18; P ja E kl 10-16.  Eelmüügist ostes on piletid soodsamad ja täispilet maksab 15 eur; sooduspilet pensionärile 13 eur; sooduspilet lapsele vanuses 7-16a on 5 eur. Koolieelikud tasuta. Pileteid on piiratud koguses.​ 

Piletisoovist võid kirjutada: info@aiboland.ee  Palun pane e-kirja pealkirjaks: Piletiostu soov 11.7 Naised köögis.

Kohapealt ostes on piletid kallimad: +3 eur.

 

Sel päeval on Haava tallu külla oodata ka Rannarootsi Muuseumi pere ja neljapäevamemmesid koos Rannavaiba rändnäitusega. Müügil on valik neljapäevamemmede käsitööd, suveniire ja eestirootslaste temaatilisi raamatuid. Õnneloos.

Kontserdi käepaelaga on Rannarootsi muuseumisse vaba sissepääs kuni Mihklipäevani.

 

Haava talu on Eestis Läänemaal Lääne-Nigula vallas Noarootsis Pürksi külas, aadressil Pürksi keskus 1.  Suure kuusemüüri tagant leiad maalilise iluaia, koos suure ploomiaia, mäe ja tiigiga. Seda ilu peab oma silmaga nägema.

 

Haava talus arveldame sularahas.

 

Kindlasti riietu vastavalt ilmale! Kui Sul kapis on, siis on omal kohal rahvarõivad.

 

Sel päeval on Noarootsis kodukohvikuid ka kontserte rohkem. Lisateavet leiad Facebookist: Noarootsi poolsaare kohvikud

@Noarootsikohvikud

 

Osale ka Naised Köögis värskeima cd-plaadi loosis. See loosiratas keerleb läbi Rannarootsi muuseumi fb-lehe @aiboland.ee 

 

Rõõmsa kohtumiseni Haava talus!

 

Rannarootsi muuseumi pere