Uudised

Sind ootab Rannarootsi muuseumi jõulupood

Sind ootab Rannarootsi muuseumi jõulupood

Jõuluhõngulises Rannarootsi Muuseumis on armas JÕULUPOOD. Müügiletil on suures valikus puust päkapikke, mitut masti käsitööd, nt sokid, kindad, vilditud sussid, õhkõrnad pitssallid, pleedid, vaibad, mütsid, kampsunid, linikud...; kodused hoidised, mesi, head raamatud, cd-plaadid, ehted, kadakased meened, suveniirpaadid, käsitööküünlad, keraamika. Müügil on Vormsi sepised - viiulivõtme ja südame kujulised nagid, kalakujulised avajad, sepistatud konksud ja õnnenaelad. Õnneloos, kus iga loos võidab.

Kõigil neil, kes ostavad jõulukingituse Rannarootsi muuseumi poest, on võimalik osaleda ka eriauhinna loosis, mille võitja loosime välja uue aasta algul.

​Oleme avatud T-L kl 10-16. Kui uks on lukus, kutsu meid uksekellaga. Oleme linnakärast kaugel eemal, maailmaäärel: Sadama 32, Haapsalus. Muuseumipoes saab tasuda nii sularahas kui ka pangakaardiga. Tule rõõmsana ja tervena!

Kui Sul on kange soov midagi meie müügiletilt kingipakki panna, kuid Sa ei pääse meie juurde, siis kirjuta oma soovist ja püüame toimetada ostu Sinuni muud moodi. Koos leiame head lahendused! Kirjuta info@aiboland.ee

 

Rannarootsi Muuseumi pere

http://www.aiboland.ee

info@aiboland.ee