Uudised

Rannarootsi Muusuem kutsub oma õuele kontserdile ja kohvikusse.

Rannarootsi Muusuem kutsub oma õuele kontserdile ja kohvikusse.
Armsad sõbrad. Eriolukord lükkas meil märstis ühe toreda kontserdi paremasse tulevikku... ja nüüd on see tulevik kätte jõudnud :-)
Rõõm on teid kutsuda Pärimusmuusika kohvikusse laupäeval, 4. juulil 2020 kell 12-14 Rannarootsi muuseumi õuele, maalilise tagalahe kaldale. (aadress Sadama 32, Haapsalu.)
Esineb loominguline koosseis, mis kannab nime "Lisete & Paula". Laulab Lisete Velt ning kitarril Paula Marit Leiumaa. Ettekandel on omaloominguline muusika kaunis eesti keeles. Nii viiside kui sõnade autor on Paula. Muusikud toovad kuulajateni muinasjutuliselt helged helid - puhas ja klaar nagu allikavesi, paitades kõrva ja hinge. Müügil on nende värskelt ilmunud cd-plaadid.
Avatud on vabaõhukohvik, kus pakume rannarootslaste maitseid, nii soolast kui ka magusat.
Muuseumi ajaloolise puupaat Lilian teeb ilusa ilmaga paadisõite Haapsalu lahel. Pardale mahub seitse reisijat. Sõit kestab u 20 minutit. Pilet 3 eur/in. Sõidule registreerimine kohapeal.
Sissepääs pärimusmuusika kohvikusse on vaba.
Rannarootsi muuseumis ja muuseumipoes jätkub alati uudistamist. Meil on müügil erilist ja hingega käsitööd, sepiseid, cd-plaate jpm. On ka õnneloos, kus iga loos võidab. Muuseum on avatud T-L kl 10-18; P ja E kl 10-16.
Näeme!