Uudised

Rannarootsi Muuseumi aias tuleb Jussikese teatrietendus. 3. juulil 2021

Rannarootsi Muuseumi aias tuleb Jussikese teatrietendus. 3. juulil 2021

Viljandi  Laste-ja Noorteteater REKY  tuleb Haapsalusse oma etendusega "Jussikese seitse sõpra" ja esineb Rannarootsi muuseumi õuel laupäeval, 3. juulil 2021 kl 15. See on mõnus nostalgilne kogupere lugu.

Piletite eelmüük on Piletimaailmas. Kuni 30.6 maksab pilet 10 eur; ja alates 1.7 on pileti hind 12 eur. 

Kohapeal on piletimüük muuseumiväravas 1h enne etenduse algust (tasumine on sularahas). Piletihind pole vanusega muutuv, kõigile on pilet samasuguse hinnaga.

Enne ja pärast etendust on muuseumiõuel avatud mõnus vabaõhukohvik. 

Etendus sobib alates 3. eluaastast, kuid ülemist vanusepiiri pole paika pandud. Seega kõik, kes soovivad Jussikese etendusega lapsepõlve meelde tuletada, on oodatud. Siiski ei saa öelda, et etendus on alla 3a keelatud. Sobib ka 2+.

Etendus kestab 45...50 min.

 

Silvi Väljal "Jussikese seitse sõpra" on eesti laste kirjanduse kullavaramust ja Viljandi  Laste-ja Noorteteater REKY 37.hooaaja avaetendus.

See on lugu väikesest Jussikesest kellele meeldib ülekõige pühapäev, sest siis saab hommikust õhtuni mängida ja hullata! Tööd teha ei ole üldse tarvis. Jussike otsusataski minna pühapäevamaale ja paluda pühapäeva, et see igapäev tema juures oleks. Nii algabki Jussikese teekond pühapäevamaale. Lugu õpetab lastele selgeks nädalapäevad ja näitab seda, et ka tööd tehes võib rõõmu tunda!

 

Palume riietuda vastavalt ilmale ja võtta kaasa istumisalused. Muuseumiaia suveteatris on ka toolid ja pingid. Emad, isad, vanaemad ja vanaisad saavad mugavalt istuda.

 

REKY tuleb meie õulele sel suvel, augustis, veel kahe etendusega: 7.8 Kunksmoor ja Kapten Trumm; 21.8 Vahtramäe Emil.

 

Veel 30.6 õhtuni on võimalik osaleda muuseumi fb lehel Jussikese etenduse piletiloosimängus @aiboland.ee 

 

Rannarootsi Muuseumi leiad Haapsalust, Sadama 32. 

Rannarootsi Muuseum on avatud T-L kl 10-18; P ja E kl 10-16. 

 

Rõõmsa kohtumiseni!

 

Rannarootsi Muuseumi pere