Uudised

Rannarootsi muuseum kutsub Vanasadama turule sel laupäeval, 05.06.

Rannarootsi muuseum kutsub Vanasadama turule sel laupäeval, 05.06.

5. juunil 2021 kl 11-15 olete palutud Rannarootsi muuseumisse külla. Tulekuks on mitu head põhjust: turg, vabaõhukohvik suitsukalaga ja mõnusad paadisõidud. Vanasadama turult saate soetada mitmesugust käsitööd,  kudumeid, heegeldatud käsitööd, tekstiilist käsitööd, linaseid rõivaid, tarbe- ja disainkeraamikat,  puitfotosid, sepiseid, puu käsitööd, suures valikus telgedel kootud vaipu, nahast käsitööd, pargitud lambanahku jm. Looduslike tooteid. Värsket mett, koduleiba, karulauguvõid, koduseid hõrgutusi; hane, pardi, kana ja vutimune; lihaveise suitsuvorsti, liha, hakkliha, konserve. Hoidiseid. Veel mitmesugust talukraami.
Aiapidajate rõõmuks on müügil laias valikus taimi: kiviktaimlasse ja lillepeenrasse sobivad püsikud, ilupõõsad, okaspuud, suvelilled, amplid, roosiistikud, maitsetaimed ning palju muud.
Turul on arveldamine sularahas. Mõnes letis saab ka kaardiga.
Muuseumipoes saab maksta pangakaardiga. Vabaõhu kohvik kostitab suitsutatud tuulehaugide, pannkookide ja koduste küpsetistega.
Õnneloos, kus iga pilet võidab!
Paadisõidud Naissaare puupaadiga Lilian. Pilet 3 eur / in. Sõit Haapsalu tagalahel kestab 20 min.
Uurige meie fb-st ka loosimängude kohta ja võid võita keraamilise hapukoorenõu,  Neiusilma, roosiistiku või loodustoote. Mänge tuleb veel. Fb-s @aiboland.ee
Rõõmsa kohtumiseni Haapsalus, Sadama 32.

Rannarootsi muuseumi pere