Uudised

Rannarootsi muuseum kutsub Vanasadama turule ja vabaõhukohvikusse, 6. augustil

Rannarootsi muuseum kutsub Vanasadama turule ja vabaõhukohvikusse, 6. augustil

Olete kõik oodatud külla laupäeval, 6. augustil 2022 kl 12-15. Tulekuks on mitu head põhjust. Muuseumiõue täidab mõnus suitsukalahõng, on väike ja kodune Vanasadama turg ja on paadisõidud tagalahel.

 

Muuseumipere peab vabaõhukohvikut, kus saab nii soolast kui magusat. Menüüs on suitsukala, kalasupp ja pannkoogid ning muud head.

 

Haapsalusse sõja jalust varjutulnud ukrainlased pakuvad Ukrainapäraseid maitseid. Muuseumis saab kaasa aidata varjevõrgu valmistamisel.

 

Vanasadama turu müügiletil on mitme kandi värske mesi.  Kodune kali, värske hapukurk, hea mesi, kukeseene salat ja värsked kukeseened.

Ahjusoojad pirukad, värsked kohupiimataskud, napoleonikoogid, maasikajogurtikoogid. Mahe-lihatooted: lihaveise lihast vorst, hakkliha, vinnutatud liha, konserv. Pargitud lambanahad. Aiapidajate rõõmuks on müügil erinevad ilupõõsad ja -puud, okaspuud, kiviktaimlasse ja lillepeenrasse sobivad püsikud, kultuurmustikad ja -jõhvikad ning muud.

 

Ja kindlasti on lisaks palju muud toredat turukaupa.

 

Turul on õnneloos, kus iga loos võidab.

 

Paadituurid Haapsalu tagalahel - saavad toimuma ilusa ilma korral. Naissaare kaluripaat Lilian sõidutab huvilisi. 20 min merereisi maksab 3 eur/ in. Paati mahub korraga 7 reisijat. Laevapääsmed müügil kohapeal.

 

Soovist tulla ise ka Vanasadama turule müüma, palume kirjutada  info@aiboland.ee

 

Rannarootsi muuseum on tagalahe kaldal, Sadama 32, Haapsalus. August on suvekuu ja oleme avatud iga päev: T-L kl 10-18; P ja E kl 10-16. Rannarootsi muuseumipoes on suures valikus neljapäevamemmede käsitööd, vilditud susse, telgedel kootud vaipu, muuseumi meeneid, sepiseid, kadakast võinuge, ehteid, keraamikat, häid raamatuid, cd plaate jpm.

 

Turueelsel nädalal on muuseumi facebooki lehel mitu loosimängu.

 

Rõõmsa kohtumiseni 6.8!

 

Rannarootsi muuseumi pere

www.aiboland.ee

jälgi meid facebookis @aiboland.ee