Uudised

Rannarootsi Muuseum kutsub Vanasadama turule (1)

Rannarootsi Muuseum kutsub Vanasadama turule (1)

Rannarootsi muuseumi õuel toimub vanasadamaturg laupäeval, 1. augustil 2020 kl 11-15. See on väike ja kodune omatoodangu turg. Turupäeva õnnestumisele aitavad kaasa meie tublid Neljapäevamemmed.

Avatud on vabaõhukohvik, kus pakume suitsutatud kala, soolaseid ja magusaid hõrgutisi, koduseid  küpsetisi, pannkooke.

Turulettidel on müügil laias valikus käsitööd. Koduleib, küpsetised, värske mesi, kodumunad, suitsuvors, kodused hoidised, käsitöö kali.  Looduslikud tooted. Salvid ja kehatooted. Eesti disaini t-särgid ja lasteriideid. Suures valikus kaltsuvaibad. Uuevälja Taimeaed: ilupõõsad, ilupuud, okaspuud, püsikud kiviktaimlasse ja lillepeenrasse, kultuurmustikad ja -jõhvikad. Muud head ja paremat. 

Õnneloos.  

Vanasadama turul arveldame sularahas. 

 

Rannarootsi Muuseum  pakub ka paadisõite. Meie muuseumi paadisadamas on sõiduootel Naissaare kaluripaat Lilian. 20-minutisel meresõidul saad imetleda kauneid vaateid Haapsalu linnale. Pardale mahub 7 inimest. Tore ja taskukohane elamus.

 

Rannarootsi muuseumi külastamine on laupäeval, 1.8 kl 11-15 tasuta. Teretulnud on annetus uue merekeskuse rajamiseks. 

 

Rannarootsi Muuseum on väga huvitav ja kindlasti külastamist väärt. Võtke aega, et uurida muuseumi ning vaadata muuseumi õuel ringi, uudistada puupaate. Vaadata sisse võrgukuuri. Uues rannaaidas on põnev ekspositsioon. Meil on ka armas väike muuseumipood, kus on müügil meie neljapäevamemmede käsitöö, puust suveniirid, muuseumi meened, sepised, eestirootslaste temaatikaga raamatud jpm.

 

Rannarootsi Muuseum on suvekuudel avatud iga päev: T-L kl 10-18; E ja P kl 10-16. Leiad meid Haapsalust, Sadama 32.

 

Olete väga teretulnud!​

 

Rannarootsi muuseumi pere