Uudised

Rannarootsi Muuseum kutsub kõiki suitsukalapäevale!

Rannarootsi Muuseum kutsub kõiki suitsukalapäevale!

Suitsukalapäev toimub meie muuseumi õuel juba homme, s.o laupäeval, 3. augustil  2019 algusega kl 12. Hõrk  ja vastupandamatu suitsukala tuleb otse meie ajaloolisest kalasuitsutusmajast. Avatud on mõnus kohvik koduste küpstetistega. Küpsetame pannkooke. 

Meeleolu loob elav muusika - kahel kitarril Indrek ja Marek. Kõlab mitmekesist muusikat, ka bluusi. 

 

Rannarootsi Muuseum  pakub ka paadisõite. Meie muuseumi paadisadamas on sõiduootel Naissaare kaluripaat Lilian. 20-minutisel meresõidul saad imetleda kauneid vaateid Haapsalu linnale. Pardale mahub 7 inimest. Tore ja taskukohane elamus. ​Lilianiga saab meresõitu teha ka muul ajal, kokkuleppel kapteniga.

 

Loomulikult on Rannarootsi Muuseum ise on ka väga huvitav ja külastamist väärt. Võtke aega, et uurida muuseumi ning vaadata muuseumi õuel ringi, uudistada puupaate. Uhiuues rannaaidas on põnev ekspositsioon. Hoovis on eksponeeritud Egon Erkmanni fotonäitus "36 kaadrit: Vormsi 1987". Meil on ka armas väike muuseumipood, kus on müügil meie neljapäevamemmede käsitöö, puust suveniirid, muuseumi meened, eestirootslaste temaatikaga raamatud jpm. 

 

Rannarootsi Muusuem on mere ääres, aadressil Sadama 32, Haapsalus. Üritus on maksuta.

Kui suitsukala päevale tulla ei saa, ootame teid muul ajal. Rannarootsi Muuseum on avatud T-L kl 10-18; E ja P kl 10-16.

 

Olete väga teretulnud!

 

Rannarootsi Muuseumi pere

info@aiboland.ee

http://www.aiboland.ee